ONZK OSTEND SAILING WEEKEND 2016

Uitslag CR  
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

1

BEL 2109

JULIETTE
ANDRE VINCKE

3,0

(1)

1

1

1

2

GBR 6513

MONAQUA
JAN ALLEMAN

7,0

(dns)

3

2

2

3

BEL 7277

J VENTURE
ANDRÉ DE KEGEL

9,0

(4)

2

4

3

4

BEL 1052

O'NEILL III
PIERRE VAN HEUVERSWYN

9,0

2

(5)

3

4

5

BEL 1483

XAPA²
JOS GROFFILS

12,0

3

4

(6)

5

6

BEL 613

RACKHAM
NICOLAS GERARD

16,0

5

(6)

5

6

7

BEL 455

NRJ BALL
ROLAND CLAEYS

21,0

6

7

(dsq)

dns

CR Race 1 Starttijd:   11:10:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 2109

JULIETTE
ANDRE VINCKE

1

1,0

12:54:47,0

1:44:47,0

1:47:13,0

=GT * 1,0232

BEL 1052

O'NEILL III
PIERRE VAN HEUVERSWYN

2

2,0

12:57:36,0

1:47:36,0

1:49:59,0

=GT * 1,0221

BEL 1483

XAPA²
JOS GROFFILS

3

3,0

13:03:01,0

1:53:01,0

1:51:57,0

=GT * 0,9906

BEL 7277

J VENTURE
ANDRÉ DE KEGEL

4

4,0

13:04:47,0

1:54:47,0

1:57:27,0

=GT * 1,0232

BEL 613

RACKHAM
NICOLAS GERARD

5

5,0

13:04:08,0

1:54:08,0

1:58:23,0

=GT * 1,0373

BEL 455

NRJ BALL
ROLAND CLAEYS

6

6,0

13:05:32,0

1:55:32,0

2:00:26,0

=GT * 1,0424

GBR 6513

MONAQUA
JAN ALLEMAN

dns

8,0

 

 

 

 

CR Race 2 Starttijd:   14:05:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 2109

JULIETTE
ANDRE VINCKE

1

1,0

17:14:06,0

3:09:06,0

3:13:29,0

=GT * 1,0232

BEL 7277

J VENTURE
ANDRÉ DE KEGEL

2

2,0

17:16:21,0

3:11:21,0

3:15:47,0

=GT * 1,0232

GBR 6513

MONAQUA
JAN ALLEMAN

3

3,0

17:12:06,0

3:07:06,0

3:18:27,0

=GT * 1,0607

BEL 1483

XAPA²
JOS GROFFILS

4

4,0

17:27:05,0

3:22:05,0

3:20:11,0

=GT * 0,9906

BEL 1052

O'NEILL III
PIERRE VAN HEUVERSWYN

5

5,0

17:25:04,0

3:20:04,0

3:24:29,0

=GT * 1,0221

BEL 613

RACKHAM
NICOLAS GERARD

6

6,0

17:25:27,0

3:20:27,0

3:27:56,0

=GT * 1,0373

BEL 455

NRJ BALL
ROLAND CLAEYS

7

7,0

17:25:56,0

3:20:56,0

3:29:27,0

=GT * 1,0424

 

CR Race 3 Starttijd:   10:00:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 2109

JULIETTE
ANDRE VINCKE

1

1,0

12:25:16,0

2:25:16,0

2:28:38,0

=GT * 1,0232

GBR 6513

MONAQUA
JAN ALLEMAN

2

2,0

12:30:26,0

2:30:26,0

2:39:34,0

=GT * 1,0607

BEL 1052

O'NEILL III
PIERRE VAN HEUVERSWYN

3

3,0

12:41:07,0

2:41:07,0

2:44:41,0

=GT * 1,0221

BEL 7277

J VENTURE
ANDRÉ DE KEGEL

4

4,0

12:43:46,0

2:43:46,0

2:47:34,0

=GT * 1,0232

BEL 613

RACKHAM
NICOLAS GERARD

5

5,0

12:44:52,0

2:44:52,0

2:51:01,0

=GT * 1,0373

BEL 1483

XAPA²
JOS GROFFILS

6

6,0

12:54:44,0

2:54:44,0

2:53:05,0

=GT * 0,9906

BEL 455

NRJ BALL
ROLAND CLAEYS

dsq

8,0

 

 

 

 

 

CR Race 4 Starttijd:   13:21:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 2109

JULIETTE
ANDRE VINCKE

1

1,0

14:28:43,0

1:07:43,0

1:09:17,0

=GT * 1,0232

GBR 6513

MONAQUA
JAN ALLEMAN

2

2,0

14:28:48,0

1:07:48,0

1:11:55,0

=GT * 1,0607

BEL 7277

J VENTURE
ANDRÉ DE KEGEL

3

3,0

14:32:22,0

1:11:22,0

1:13:01,0

=GT * 1,0232

BEL 1052

O'NEILL III
PIERRE VAN HEUVERSWYN

4

4,0

14:35:09,0

1:14:09,0

1:15:47,0

=GT * 1,0221

BEL 1483

XAPA²
JOS GROFFILS

5

5,0

14:37:57,0

1:16:57,0

1:16:14,0

=GT * 0,9906

BEL 613

RACKHAM
NICOLAS GERARD

6

6,0

14:36:42,0

1:15:42,0

1:18:31,0

=GT * 1,0373

BEL 455

NRJ BALL
ROLAND CLAEYS

dns

8,0

 

 

 

 

 


Uitslag IRC1-2 Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

1

BEL 3590

IBA SAILING TEAM
PROKOPIOS EFFRAIMIDIS

4,0

1

(2)

1

1

1

2

FRA 35080

DUNKERQUE-LES DUNES DE FLANDRE
PHILIPPE BOURGEOIS

8,0

2

(5)

2

2

2

3

BEL 3901

ALEGRIA
CARL SABBE

13,0

3

3

3

4

(dnf)

4

BEL 15600

SNELLE VLIET
EMIEL VAN HEMELDONCK

14,0

(4)

4

4

3

3

5

BEL 1100

RAGAZZA
JAN GABRIEL

17,0

5

1

5

6

(dnf)

6

BEL 11111

DJINN
SEBASTIEN DE LIEDEKERKE

21,0

(6)

6

6

5

4

IRC1-2 Race 1 Starttijd: 1899-12-30  11:55:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 3590

IBA SAILING TEAM
PROKOPIOS EFFRAIMIDIS

1

1,0

13:25:05,0

1:30:05,0

1:32:58,0

=GT * 1,0320

FRA 35080

DUNKERQUE-LES DUNES DE FLANDRE
PHILIPPE BOURGEOIS

2

2,0

13:25:23,0

1:30:23,0

1:33:00,0

=GT * 1,0290

BEL 3901

ALEGRIA
CARL SABBE

3

3,0

13:24:09,0

1:29:09,0

1:35:45,0

=GT * 1,0740

BEL 15600

SNELLE VLIET
EMIEL VAN HEMELDONCK

4

4,0

13:30:00,0

1:35:00,0

1:42:19,0

=GT * 1,0770

BEL 1100

RAGAZZA
JAN GABRIEL

5

5,0

13:24:50,0

1:29:50,0

1:43:56,0

=GT * 1,1570

BEL 11111

DJINN
SEBASTIEN DE LIEDEKERKE

6

6,0

13:43:00,0

1:48:00,0

1:58:35,0

=GT * 1,0980

 IRC1-2 Race 2 Starttijd:   14:05:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 1100

RAGAZZA
JAN GABRIEL

1

1,0

15:28:30,0

1:23:30,0

1:36:37,0

=GT * 1,1570

BEL 3590

IBA SAILING TEAM
PROKOPIOS EFFRAIMIDIS

2

2,0

15:44:40,0

1:39:40,0

1:42:51,0

=GT * 1,0320

BEL 3901

ALEGRIA
CARL SABBE

3

3,0

15:45:55,0

1:40:55,0

1:48:23,0

=GT * 1,0740

BEL 15600

SNELLE VLIET
EMIEL VAN HEMELDONCK

4

4,0

15:48:32,0

1:43:32,0

1:51:30,0

=GT * 1,0770

FRA 35080

DUNKERQUE-LES DUNES DE FLANDRE
PHILIPPE BOURGEOIS

5

5,0

15:54:32,0

1:49:32,0

1:52:43,0

=GT * 1,0290

BEL 11111

DJINN
SEBASTIEN DE LIEDEKERKE

6

6,0

15:57:06,0

1:52:06,0

2:03:05,0

=GT * 1,0980

 IRC1-2 Race 3 Starttijd:   10:30:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 3590

IBA SAILING TEAM
PROKOPIOS EFFRAIMIDIS

1

1,0

12:56:28,0

2:26:28,0

2:31:09,0

=GT * 1,0320

FRA 35080

DUNKERQUE-LES DUNES DE FLANDRE
PHILIPPE BOURGEOIS

2

2,0

12:59:48,0

2:29:48,0

2:34:09,0

=GT * 1,0290

BEL 3901

ALEGRIA
CARL SABBE

3

3,0

12:58:48,0

2:28:48,0

2:39:49,0

=GT * 1,0740

BEL 15600

SNELLE VLIET
EMIEL VAN HEMELDONCK

4

4,0

13:00:22,0

2:30:22,0

2:41:57,0

=GT * 1,0770

BEL 1100

RAGAZZA
JAN GABRIEL

5

5,0

12:54:29,0

2:24:29,0

2:47:10,0

=GT * 1,1570

BEL 11111

DJINN
SEBASTIEN DE LIEDEKERKE

6

6,0

13:18:55,0

2:48:55,0

3:05:28,0

=GT * 1,0980

 

IRC1-2 Race 4 Starttijd:   13:27:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 3590

IBA SAILING TEAM
PROKOPIOS EFFRAIMIDIS

1

1,0

15:44:25,0

2:17:25,0

2:21:49,0

=GT * 1,0320

FRA 35080

DUNKERQUE-LES DUNES DE FLANDRE
PHILIPPE BOURGEOIS

2

2,0

15:44:54,0

2:17:54,0

2:21:54,0

=GT * 1,0290

BEL 15600

SNELLE VLIET
EMIEL VAN HEMELDONCK

3

3,0

15:42:45,0

2:15:45,0

2:26:12,0

=GT * 1,0770

BEL 3901

ALEGRIA
CARL SABBE

4

4,0

15:43:18,0

2:16:18,0

2:26:23,0

=GT * 1,0740

BEL 11111

DJINN
SEBASTIEN DE LIEDEKERKE

5

5,0

15:45:52,0

2:18:52,0

2:32:29,0

=GT * 1,0980

BEL 1100

RAGAZZA
JAN GABRIEL

6

6,0

15:41:57,0

2:14:57,0

2:36:08,0

=GT * 1,1570

IRC1-2 Race 5 Starttijd:   14:58:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 3590

IBA SAILING TEAM
PROKOPIOS EFFRAIMIDIS

1

1,0

16:09:56,0

1:11:56,0

1:14:14,0

=GT * 1,0320

FRA 35080

DUNKERQUE-LES DUNES DE FLANDRE
PHILIPPE BOURGEOIS

2

2,0

16:12:07,0

1:14:07,0

1:16:16,0

=GT * 1,0290

BEL 15600

SNELLE VLIET
EMIEL VAN HEMELDONCK

3

3,0

16:13:31,0

1:15:31,0

1:21:20,0

=GT * 1,0770

BEL 11111

DJINN
SEBASTIEN DE LIEDEKERKE

4

4,0

16:20:59,0

1:22:59,0

1:31:07,0

=GT * 1,0980

BEL 3901

ALEGRIA
CARL SABBE

dnf

7,0

 

 

 

 

BEL 1100

RAGAZZA
JAN GABRIEL

dnf

7,0

 

 

 

 

 


Uitslag IRC3 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

1

BEL 9009

PICSOU
ALAIN ROUSSEAU

6,0

(3)

1

2

2

1

2

NED 5111

CAPELLA
FRANS MAAS

10,0

(4)

2

1

3

4

3

BEL 1491

SORCIER NOIR
JACQUES LEMAIRE

13,0

5

3

3

(6)

2

4

BEL 7548

GNRAL TAPIOCA
PILATE

14,0

1

6

(dnf)

4

3

5

BEL 8508

ALF
JEREMY FLORIZOONE

16,0

2

(7)

4

5

5

6

BEL 124

JAMES
LUC MAES

18,0

6

5

6

1

(8)

7

BEL 1588

JOLO
BART WAUTERS

22,0

7

4

5

(8)

6

8

BEL 5394

FANTASY
IAN VAN BURM

28,5

(8)

8

7

6

7

9

BEL 987

MAHABHARATA
DIMITRI VANVYVE

42,0

9

(dns)

dns

dns

dns

10

BEL 8250

NORTH SEA THREE
WARD DESOETE

43,0

10

(dns)

dns

dns

dns

 IRC3 Race 1 Starttijd:   12:02:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 7548

GNRAL TAPIOCA
PILATE

1

1,0

13:08:53,0

1:06:53,0

1:03:48,0

=GT * 0,9540

BEL 8508

ALF
JEREMY FLORIZOONE

2

2,0

13:08:59,0

1:06:59,0

1:03:58,0

=GT * 0,9550

BEL 9009

PICSOU
ALAIN ROUSSEAU

3

3,0

13:11:25,0

1:09:25,0

1:04:54,0

=GT * 0,9350

NED 5111

CAPELLA
FRANS MAAS

4

4,0

13:13:11,0

1:11:11,0

1:06:12,0

=GT * 0,9300

BEL 1491

SORCIER NOIR
JACQUES LEMAIRE

5

5,0

13:10:42,0

1:08:42,0

1:06:55,0

=GT * 0,9740

BEL 124

JAMES
LUC MAES

6

6,0

13:17:37,0

1:15:37,0

1:07:27,0

=GT * 0,8920

BEL 1588

JOLO
BART WAUTERS

7

7,0

13:13:21,0

1:11:21,0

1:09:38,0

=GT * 0,9760

BEL 5394

FANTASY
IAN VAN BURM

8

8,0

13:19:49,0

1:17:49,0

1:12:41,0

=GT * 0,9340

BEL 987

MAHABHARATA
DIMITRI VANVYVE

9

9,0

13:35:00,0

1:33:00,0

1:23:48,0

=GT * 0,9010

BEL 8250

NORTH SEA THREE
WARD DESOETE

10

10,0

13:32:00,0

1:30:00,0

1:24:58,0

=GT * 0,9440

  IRC3 Race 2 Starttijd:   14:11:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 9009

PICSOU
ALAIN ROUSSEAU

1

1,0

15:22:38,0

1:11:38,0

1:06:59,0

=GT * 0,9350

NED 5111

CAPELLA
FRANS MAAS

2

2,0

15:23:20,0

1:12:20,0

1:07:16,0

=GT * 0,9300

BEL 1491

SORCIER NOIR
JACQUES LEMAIRE

3

3,0

15:20:42,0

1:09:42,0

1:07:53,0

=GT * 0,9740

BEL 1588

JOLO
BART WAUTERS

4

4,0

15:22:39,0

1:11:39,0

1:09:56,0

=GT * 0,9760

BEL 124

JAMES
LUC MAES

5

5,0

15:29:41,0

1:18:41,0

1:10:11,0

=GT * 0,8920

BEL 7548

GNRAL TAPIOCA
PILATE

6

6,0

15:25:00,0

1:14:00,0

1:10:36,0

=GT * 0,9540

BEL 8508

ALF
JEREMY FLORIZOONE

7

7,0

15:25:37,0

1:14:37,0

1:11:16,0

=GT * 0,9550

BEL 5394

FANTASY
IAN VAN BURM

8

8,0

15:42:08,0

1:31:08,0

1:25:07,0

=GT * 0,9340

BEL 987

MAHABHARATA
DIMITRI VANVYVE

dns

11,0

 

 

 

 

BEL 8250

NORTH SEA THREE
WARD DESOETE

dns

11,0

 

 

 

 

IRC3 Race 3 Starttijd:   10:06:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

NED 5111

CAPELLA
FRANS MAAS

1

1,0

12:49:09,0

2:43:09,0

2:31:44,0

=GT * 0,9300

BEL 9009

PICSOU
ALAIN ROUSSEAU

2

2,0

12:55:34,0

2:49:34,0

2:38:33,0

=GT * 0,9350

BEL 1491

SORCIER NOIR
JACQUES LEMAIRE

3

3,0

12:49:52,0

2:43:52,0

2:39:36,0

=GT * 0,9740

BEL 8508

ALF
JEREMY FLORIZOONE

4

4,0

12:58:04,0

2:52:04,0

2:44:19,0

=GT * 0,9550

BEL 1588

JOLO
BART WAUTERS

5

5,0

12:56:02,0

2:50:02,0

2:45:57,0

=GT * 0,9760

BEL 124

JAMES
LUC MAES

6

6,0

13:21:08,0

3:15:08,0

2:54:04,0

=GT * 0,8920

BEL 5394

FANTASY
IAN VAN BURM

7

7,0

13:50:37,0

3:44:37,0

3:29:48,0

=GT * 0,9340

BEL 7548

GNRAL TAPIOCA
PILATE

dnf

11,0

 

 

 

 

BEL 987

MAHABHARATA
DIMITRI VANVYVE

dns

11,0

 

 

 

 

BEL 8250

NORTH SEA THREE
WARD DESOETE

dns

11,0

 

 

 

 

IRC3 Race 4 Starttijd:   13:40:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 124

JAMES
LUC MAES

1

1,0

15:41:30,0

2:01:30,0

1:48:23,0

=GT * 0,8920

BEL 9009

PICSOU
ALAIN ROUSSEAU

2

2,0

15:37:29,0

1:57:29,0

1:49:51,0

=GT * 0,9350

NED 5111

CAPELLA
FRANS MAAS

3

3,0

15:38:16,0

1:58:16,0

1:49:59,0

=GT * 0,9300

BEL 7548

GNRAL TAPIOCA
PILATE

4

4,0

15:35:28,0

1:55:28,0

1:50:09,0

=GT * 0,9540

BEL 8508

ALF
JEREMY FLORIZOONE

5

5,0

15:38:18,0

1:58:18,0

1:52:59,0

=GT * 0,9550

BEL 5394

FANTASY
IAN VAN BURM

6

6,5

15:41:39,0

2:01:39,0

1:53:37,0

=GT * 0,9340

BEL 1491

SORCIER NOIR
JACQUES LEMAIRE

6

6,5

15:36:39,0

1:56:39,0

1:53:37,0

=GT * 0,9740

BEL 1588

JOLO
BART WAUTERS

8

8,0

15:38:02,0

1:58:02,0

1:55:12,0

=GT * 0,9760

BEL 987

MAHABHARATA
DIMITRI VANVYVE

dns

11,0

 

 

 

 

BEL 8250

NORTH SEA THREE
WARD DESOETE

dns

11,0

 

 

 

 

IRC3 Race 5 Starttijd:   15:07:00

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

BEL 9009

PICSOU
ALAIN ROUSSEAU

1

1,0

16:01:09,0

54:09,0

50:38,0

=GT * 0,9350

BEL 1491

SORCIER NOIR
JACQUES LEMAIRE

2

2,0

15:59:07,0

52:07,0

50:46,0

=GT * 0,9740

BEL 7548

GNRAL TAPIOCA
PILATE

3

3,0

16:00:25,0

53:25,0

50:58,0

=GT * 0,9540

NED 5111

CAPELLA
FRANS MAAS

4

4,0

16:01:58,0

54:58,0

51:07,0

=GT * 0,9300

BEL 8508

ALF
JEREMY FLORIZOONE

5

5,0

16:01:25,0

54:25,0

51:58,0

=GT * 0,9550

BEL 1588

JOLO
BART WAUTERS

6

6,0

16:01:46,0

54:46,0

53:27,0

=GT * 0,9760

BEL 5394

FANTASY
IAN VAN BURM

7

7,0

16:04:49,0

57:49,0

54:00,0

=GT * 0,9340

BEL 124

JAMES
LUC MAES

8

8,0

16:07:47,0

1:00:47,0

54:13,0

=GT * 0,8920

BEL 987

MAHABHARATA
DIMITRI VANVYVE

dns

11,0

 

 

 

 

BEL 8250

NORTH SEA THREE
WARD DESOETE

dns

11,0